ПРЕПАРАТИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Енрофлоксацин 10% оральний, 1л

Одиниця виміру: Фл. 1 л.
Ціна: 320.00 Грн
Виробник: СУЛА-ФАРМ

листівка-вкладка

 Опис
    Розчин жовтуватого кольору.
Склад
    1 мл препарату містить діючу речовину:
    енрофлоксацин -100 мг.
Допоміжні речовини: гідроксид натрію, диметилсульфоксид, гліцерин, вода очищена.

 Фармакологічні властивості
    Енрофлоксацин належить до антибіотиків хімічного класу фторхінолонів. Механізм його бактерицидної дії пов'язаний з пригніченням субодиниці А ДНК-гідрази (топоізомераза II) бактерії, що блокує процес суперспералізації молекули ДНК. У грампозитивних бактерій, цей процес впливає на топоізомеразу IV, а не на топоізомеразу II. При цьому блокуються розмноження, транскрипція та рекомбінаційні процеси у ДНК бактерії. Енрофлоксацин також впливає на нерухому фазу бактерії, змінюючи фосфоліпідну проникливість зовнішньої мембрани клітинної стінки
    Енрофлоксацин проявляє бактерицидну дію проти більшості патогенних грампозитивних і грамнегативнкх бактерій і різних видів мікоплазм. Він ефективний проти таких мікроорганізмів, як: Mycoplasma spp., Е. coli, Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurela spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Proteus spp., Vibrio parahaemolyticus, Staphylococcus aureus, Streptococcus (В, С, E), Enterococcus spp.
    Застосування
    Телята до 3 місяців: лікування тварин,-хорих на колідіарею, колісептицемії, сальмонельозу, стафілококової інфекції, мікоплазмозу, бронхопневмонії, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
    Свині: лікування тварин, хворих на пастерельоз, ензоотичну пневмонію, бронхопневмонію, колідіарею, колісептицемію, сальмонельоз, атрофічний риніт, мастит, метрит, агалактію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
    Свійська птиця (кури-бройлери, родинні пари, ремонтний молодняк, індики): лікування птиці, хворої на мікоплазмоз, колібацильоз, пастерельоз, інфекційний пташиний риніт, сальмонельоз, стафілококоз і кампілобактеріоз. спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.
    Собаки і коти: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, травного каналу та сечостатевої системи, спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину.

    Дозування
    Перорально у дозі:
    свійська птиця (кури-бройлери, родинні пари, ремонтний молодняк, індики) - 10 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла аібо 50 мл препарату на 100 л питної води щодобово протягом 3-5 діб. Доза може подвоюватись при сальмонельозі або інших тяжких захворюваннях. Розчин готують з розрахунку добової потреби птиці у воді. Під час лікування птиця повинна отримувати тільки воду, що містить препарат;
    телята та свині - 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла щодобово протягом 3-5 діб. Препарат задають з питною водою або молоком;
    собаки та коти - 0,5 мл препарату на 10 кг маси тіла щодобово протягом 10 діб. Препарат задають з питною водою або молоком.

    Протипоказання
    Підвищена чутливість до енрофлоксацину.
    Не застосовувати при виявленні стійких штамів патогенних бактерій, резистентних до хінолонів.
    Не застосовувати собакам малих порід -у перші 12 місяців життя і собакам великих порід - у перші 18 місяців життя. Не рекомендується застосовувати котам у перші 8 тижнів життя.
    Не лікувати тварин з ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких призначені для використання в їжу людям.
    Забороняється застосовувати вагітним сукам та супоросним свиноматкам.
    Не застосовувати телятам старше 3 місяців. Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи тетрацикліну, хлорамфеніколом, циклоспорином та макролідами у зв'язку з можливістю виникнення токсикозу.

Застереження
    Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється, відповідно, через 8 (птиця) та 10 (телята та свині) діб після останнього введення препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

 Форма випуску
    Скляні ампули по 1 мл; скляні флакони по 10 мл; поліетиленові флакони по 100; 500 і 1000 мл; полімерні каністри по 10 л.

Зберігання
    Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15° до 25° С.
    Термін придатності - 2 роки.
    Термін придатності після розведення — 24 години.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення: ТОВ"НВП"СУЛА-ФАРМ"
    03061, Київ, вул. М. Шепелева, буд. 8 кв. 18.
Виробник готового продукту: ТОВ"НВП"СУЛА-ФАРМ"
    03061, Київ, вул. М. Шепелева, буд. 8 кв. 18.