ПРЕПАРАТИ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Науково-виробниче підприємство «СУЛА-ФАРМ» працює на ринку України з 2004 року. За цей період колективом компанії налагоджена тісна співпраця зі спеціалістами ряду господарств різних регіонів України, яким постійно надаються різноманітні послуги, в першу чергу – це своєчасне їх забезпечення ветеринарними препаратами та вакцинами, консультаційні послуги, бактеріологічні дослідження.

  Підприємство підтримує дружні відносини з науковими установами, ще позитивно впливають на вирішення складних виробничих питань при вирощуванні сільськогосподарських тварин та птиці.

  В 2008 році розпочато розробку, реєстрацію та випуск препаратів власного виробництва, зокрема антибактеріальних препаратів, з постійним пошуком нових форм та аналізу чутливості патогенної мікрофлори до різних груп антибіотиків.

 З 2010 року в компанії СУЛА-ФАРМ створена політика мінімальної ціни для вакцин виробництва ІВМ (Інституту Ветеринарної Медицини)

  В 2013 році розпочато пошук Європейських виробників вакцин і препаратів для ветеринарної медицини щоб представляти їх інтерес на ветеринарному ринку України.